Přeskočit na hlavní obsah

Půjčovna napařovacích pomůcek

Půjčovna napařovacích pomůcek


Milá Ženo, Půjčovna na pařovacích pomůcek je tu pro Tebe. Díky zapůjčení si můžeš  pomůcky v klidu domova vyzkoušet,  než se rozhodnteš investovat do stoličky vlastní, nebo se s partnerem inspirovat k výrobě vlastní domácí. 

Samozřejmě je možné si stoličku půjčit také k uričté příležitosti jako je porod,  dočištění a rekonvalescence v šestinedělí, podpora plodnosti a početí, bylinná očista, zmírnění obtíží, lehčí průběh v klimakteriu, nebo osobní rituály. 

Je také pro ženy, které si chtějí dopřát komfort domácího napařování a naučit se, jak na napářka působí na jejich tělo a mysl.

A Protože mam ráda i  lokálnost, ráda zapůjčím nejen stoličku Gazelle od steamy.cz, ale i po domácku a s Láskou vyrobené napařovaci prkénko od Madlenky.

Prkénko od Madlenky

Je krásne robustní a vhodné pro napařování "s utěsněním páry", tedy přímo na hrnci. Je vhodné pro ženy, které se již dobře znají a vědí, že snesou intenzivněšjší teplo a lehčeji se jim sedí v pozici nízkého sedu s koleny vysoko.

Bylinkové směsi z Novohradských hor

K napářce nabízím bylinky, které s mým mužem sbíráme a pěstujeme v čisté přírodě Novohradských hor. Všechny jsou v biokvalitě a jsou s respektem sušené v domácí sušárně. Více o naší farmě najdte na FB stránce Jedlé bylinky a čaje zNovohradských hor.

Dolaď si svou směs intuitivně sama 

Nejsem vzděláním bylinářka a proto se při tvorbě směsí inspiruji ověřenými zkušenostmi od Steamy. Nemám ale ráda univerzální řešení a myslím si, že tak, jako je každý originál, nemusí sedět jedna směs na kažou ženu. Z tohoto důvodu se ženy vždy ptám na její citlivost a zvyky. Ty sama  si tedy můžeš svou směs doladit tak, aby seděla na míru přímo Tobě. Např. u bylinné směsi k předporodní napářce nebo k porodu, si můžeš vybrat jestli máš raději vůni růže, nebo levandule a také si vybrat intenzitu. Zažila jsem také, že mi žena s endometriozou odmítla ve směsi heřmánek, protože na něj byla přecitlivělá a naprsto jí neseděl.

Podle naší společné konzultace k dané příležitosti, můžeme tedy směsi doplnit či z nich odebrat bylinky jako jsou měsíček, květ bezu, šalvěj, meduňka, chrpa, mateřídouška, kopřiva, maliník, pelyněk, okvětí slunečnice, růže, dobromysl, tymián, heřmánek, bazalka, nebo, rozmarýn.

Tebou vybrané bylinky se stanou Tvou jedinečnou originální osobní směsí, kterou budu Tvořit jen pro Tebe. Můžeme pak společně sledovat jak na Tebe působí. Můžeme pak společně sledovat jak na Tebe působí.

Podmínky půjčování 

Půjčovné činí 350Kč/měsíc. Vratná záloha je 2000,- Po domluvě a přípravě bylinek, zašlu údaje k platbě a po uhrazení ihned odesílám stoličku do Tvých rukou, nebo si ji dle možností předáme osobně. Až nebudeš stoličku potřebovat zašleš mi ji obratem zpět. Dnem jejího doručení, zasílám vratnou zálohu zpět od které odečtu cenu bylinek a dobu zapůjčení, kterou budu počítat dnem odeslání stoličky ke mě. Pokud jsi zakoupila bylinky jinde a přeješ si pouze stoličku, je to také v pořádku.


Pro jakou příležitost si tedy pomůcky vypůjčit?

  • máš chuť vyzkoušet účinky napářky na svém těle
  • váháš s koupí vlastních pomůcek
  • před porodem jako vědomou přípravu na příchod miminka
  • k regeneraci v šestinedělí
  • když si chceš dopřát péči o sebe sama a propojit se se svým tělem
  • máš nějaké obtíže a hledáš cestu jak se opečovat

Každá žena je individuální, její příbeh je jiný a i její prožitek z napářky bude také neopakovatelný.

Pokud jsi již natěšená na vyzkoušení, ale váháš, jak při první napářce postupovat aby to byl ten správný zážitek jsem tady a provedu Tě osobně celým procesem od přípravy bylinek, poskytutí napářky, následné relaxace, při kterou doplňuji jemnou masáží rukou, nohou hlavy a dekoltu.

Už teď se těším na náš společný proces tvorby a setkávání. Zaujalo Tě téma napařování? Přečti si v mém článku, jak na něj nahlížím já.

S Láskou Hanka Lesná


Populární příspěvky z tohoto blogu

Pravka - Romb Makoš - očistná celotělová masáž

Pravka  Masáž podle ruských a slovanských tradic. Pravka  (významem "náprava" těla) je v ruské lidové tradici nazývána Romb Makoš, podle  Bohyně Makoš , bohyně pečující o matky. Romb je symbol kosočtverce, kterým je vyznačeno bříško na obrázku. Symbolizuje přeneseně oblasti orgánů v místě bříška, kterým se Pravka věnuje.  Břicho je centrem naší životní energie a jsou v něm uloženy všechny důležité orgány pro očistu, trávení, rozvod živin a u žen i pro nošení nového života.  Není náhodou že slovo břicho se v ruštině řekne " život ". Tuto techniku, studovala a z oblasti ruské Sibiře přivezla lektorka a masérka Alisa Hlafarová, u které jsem se ji naučila a která jí také dala současnou podobu.  Jaký je Smysl Pravky? Nejdůležitějším smyslem masáže Pravka je její schopnost rozproudit v těle tři nejdůležitější tekutiny. Krev, lymfu a žluč. Díky tomuto účinku je celý její řád postaven na spuštění očistných procesů v těle.  Pravka působí v oblastech ženského zdraví jako jsou

Ženská bylinná napářka - starodávná péče pro moderní ženu

  Ženská bylinná parní sedací lázeň -   starodávná péče pro moderní ženu. Tento článek jsem chystala dlouho a nakonec vznikl poměrně rychle. Sepsala jsem jej pro všechny ženy, které se chtějí blíže seznámit s péčí o sebe pomocí bylinného napařování a objevily tak staronový a krásný způsob péče o sebe sama. Kde se vzala? V poslední době "nové" a hojně vyhledávané téma, po kterém ženy pátrají převážně v souvislosti s přípravou na porod. Bylinná napářka ale není objevem moderních žen. Je dědictvím starších generací i starých kulutur z celého světa. V zemích, kde nebyla rozvinuta lékařská péče na takové úrovni, se napářka stala formou očisty a pravidelné péče o vlastní zdraví. V azijských zemích je v dnešní době bylinné napařování součástí běžné péče o rodičku v šestinedělí. Pečuj o sebe bylinnou párou! Napařování se nejčastěji používá jako podpora porodního procesu a dočištění v šestinedělí. Její použití je ale mnohem širší. Tady v moderní společnosti jsou ženy zvyklé v