Přeskočit na hlavní obsah

Ceny služeb

 


Váš čas začíná jakmile vstoupíte do prostoru masérny.
Všímám si Vás, nabídnu občerstvení.
Povídáme si nejdříve o tom s čím přicházíte.
Zajímá mne co od masáže očekáváte, probereme jak se cítíte.
Zjistím jestli potřebujete úlevu od bolesti, nebo prožít hlubokou relaxaci.

Vše dohromady je možné :)


relaxační a sportovně rekondiční masáže


Masáž pro úlevu duše a těla  – 70 minut – 850 Kč

Součástí času je společná konzultace před masáží a relaxace po masáži. 


Masáž - 90 minut – 950 Kč

Vhodná pro kombinaci, nebo celotělovou masáž


Dle aktuálních potřeb kombinuji oblasti

šíje, zad a oblast kříže

ruce a celé paže

nohy - přední a zadní část, hýždě

oblast bříška - velmi relaxační

chodidla - od kotníků a reflexní zóny


Masáže a péče poporodní duly

Těhotenská masáž


hlavy, Jemná relaxační masáž. Uvolňuje, pomáhá rozproudit lymfotok, předcházet otokům a křečovým žilám, je příjemnou cestou jak se naladit na sebe a své miminko.
Vhodná je od ukončeného prvního trimestru až do konce těhoteství.
Kontraindikace jsou vysoký krevní tlak, horečka, silné nevolnosti.


Ženská masáž RELAX - 90 minut 950Kč 

Velmi pomalá relaxační masáž

Spojuje masáž hlavy, rukou, bříška, dolní části zad a oblasti kříže


Ženská parní bylinná sedací lázeň – 70 minut – 700Kč 

Součástí služby je konzultace předem, výběr bylin, 10-30 minut bylinného napařování (dle aktuálního stavu a potřeb kratší- 10 minut) 40 minut masáže dlaní, paží a chodidel.

Bylinná napářka je vhodná při nepravidelné nebo bolestivé menstruaci, jako příprava před porodem, prohřívá a hojí v šestinedělí, cesta jako podpora plodnosti.


Pravka 90-120 minut – 1200Kč 

Masáž podle ruských a slovanských tradic

Masáž uvolňuje lymfotok, tok žluči a krevního oběhu. Je prevencí diastázy, podporuje návrat orgánů do správné polohy -prevence prolapsu dělohy, pomáhá při bolestivé menstruaci, posiluje pánevní dno, zkvalitňuje pokožku.


Prohřívací masáž bylinnými měšci 30 minut – 700Kč

Masáž oblasti bříška

Masáž horkými bylinnými měšci. Je vhodná jako příprava na masáž Pravka.

Používá se k návratu tepla do těla v období šestinedělí.


Poporodní péče - Návštěva v šestinedělí

60 minut – poporodní péče 400 Kč

 masáž během návštěvy od 600kč/hodina


Osobní návštěva u Vás doma. Pomohu Vám si odpočinout. Nabízím konzultaci o tom, co Vás zajímá. Připravím pro Vás masáž, možné je sdílení porodní zkušenosti, psychická podpora v jakémkoli tématu,  pomoc se staršími dětmi.

Nabízím podporu s rekonvalescencí po císařském řezu.

Mohu Vám pomoci opečovat a pohlídat mimnko, aby jse se mohla najíst, osprchovat. Po předchozí domluvě přinesu horký domácí vývar.
    Podpořím Vaši intuici a nacítění se na miminko.


Cestovné 6,50 Kč/ 1Km


Hana Lesná Lipárová

objednání na tel. 773476924

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Pravka - Romb Makoš - očistná celotělová masáž

Pravka  Masáž podle ruských a slovanských tradic. Pravka  (významem "náprava" těla) je v ruské lidové tradici nazývána Romb Makoš, podle  Bohyně Makoš , bohyně pečující o matky. Romb je symbol kosočtverce, kterým je vyznačeno bříško na obrázku. Symbolizuje přeneseně oblasti orgánů v místě bříška, kterým se Pravka věnuje.  Břicho je centrem naší životní energie a jsou v něm uloženy všechny důležité orgány pro očistu, trávení, rozvod živin a u žen i pro nošení nového života.  Není náhodou že slovo břicho se v ruštině řekne " život ". Tuto techniku, studovala a z oblasti ruské Sibiře přivezla lektorka a masérka Alisa Hlafarová, u které jsem se ji naučila a která jí také dala současnou podobu.  Jaký je Smysl Pravky? Nejdůležitějším smyslem masáže Pravka je její schopnost rozproudit v těle tři nejdůležitější tekutiny. Krev, lymfu a žluč. Díky tomuto účinku je celý její řád postaven na spuštění očistných procesů v těle.  Pravka působí v oblastech ženského zdraví jako jsou

Ženská bylinná napářka - starodávná péče pro moderní ženu

  Ženská bylinná parní sedací lázeň -   starodávná péče pro moderní ženu. Tento článek jsem chystala dlouho a nakonec vznikl poměrně rychle. Sepsala jsem jej pro všechny ženy, které se chtějí blíže seznámit s péčí o sebe pomocí bylinného napařování a objevily tak staronový a krásný způsob péče o sebe sama. Kde se vzala? V poslední době "nové" a hojně vyhledávané téma, po kterém ženy pátrají převážně v souvislosti s přípravou na porod. Bylinná napářka ale není objevem moderních žen. Je dědictvím starších generací i starých kulutur z celého světa. V zemích, kde nebyla rozvinuta lékařská péče na takové úrovni, se napářka stala formou očisty a pravidelné péče o vlastní zdraví. V azijských zemích je v dnešní době bylinné napařování součástí běžné péče o rodičku v šestinedělí. Pečuj o sebe bylinnou párou! Napařování se nejčastěji používá jako podpora porodního procesu a dočištění v šestinedělí. Její použití je ale mnohem širší. Tady v moderní společnosti jsou ženy zvyklé v