Přeskočit na hlavní obsah

Ceník

 

Masáže rituály a péče poporodní duly

Součástí každé péče je čas, kdy si společně povídáme. Zajímá mne s čím přicházíte, co od konkrétní péče očekáváte, probereme jak se cítíte.
Zajímá mne, jestli potřebujete úlevu od bolesti, nebo prožít hlubokou relaxaci. Zkonzultujeme případné zdravotní obtíže. 
Časy masáží se vztahují pouze k masáží samotné. Celkový čas, který spolu strávíme je vždy alespoň o hodinu delší Vyhraďte si proto dostatek  klidu na Vaši relaxaci. 

Těhotenská masáž 50 minut - 1250 Kč

Jemná relaxační masáž. Uvolňuje tělo, pomáhá rozproudit lymfotok, předcházet otokům a křečovým žilám. Je příjemnou cestou jak se naladit na sebe a své miminko
Vhodná je od ukončeného prvního trimestru až do konce těhoteství.
Kontraindikace jsou vysoký krevní tlak, horečka, zánět, silné nevolnosti.

Ženská parní bylinná sedací lázeň  – 90 minut – 1300Kč 

Součástí služby je konzultace předem, výběr bylin, 10-30 minut bylinného napařování (dle aktuálního stavu a potřeb) 40 minut masáže dlaní, paží a chodidel.

Bylinná napářka je vhodná při nepravidelné nebo bolestivé menstruaci, jako příprava před porodem od ukončeného 38 týdne (u vícečetných těhotenství od 36 týdne), prohřívá a hojí v šestinedělí, je možnou cestou k podpoře plodnosti.


Pravka 90-120 minut – 1500Kč 

Masáž podle ruských a slovanských tradic

Masáž uvolňuje lymfotok, tok žluči a krevního oběhu. Je prevencí diastázy, podporuje návrat orgánů do správné polohy - je prevencí prolapsu dělohy, pomáhá při bolestivé menstruaci, posiluje pánevní dno, zkvalitňuje pokožku.

Prohřívací masáž bylinnými měšci 30 minut – 1200Kč

Masáž horkými bylinnými měšci. Je vhodná jako příprava na masáž Pravka. Používá se k návratu tepla do těla v období šestinedělí.

Rituál předporodní - 2-3 hodiny - 3000 Kč

Naladění se na miminko, téma porodu, sdílení v kruhu žen, nebo jen se mnou. Součástí může být i péče o tělo. Možný prožít v kruhu žen.

Rituál zavírání (kostí) - 4-6 hodin – 5000 Kč

Rituál zavírání těla po ukončení šestinedělí. Je možné si jej dopřát i dávno po porodu. Mnoho žen jej využívá také se záměrem uzavřít si v sobě konkrétní téma. Jeho součástí je sdílení, rituální koupel, bylinná napářka, nebo přohřívací masáž, masáž zad a samožné zavírání

Poporodní péče - Návštěva v šestinedělí - 60 minut -500 Kč

Masáž během poporodní návštěvy 800 Kč/hodina 

Pomohu Vám najít klid a ujištění, jak můžete pečovat o Vaše mimninko.

Mám osobní zkušenosti s látkováním, nošením,s bezplenkovou komunikační metodou, šátkováním. Po předchozí domluvě přinesu horký domácí vývar.  Pomáhám ženám s rekonvalescencí po císařském řezu. 

Podpořím Vaši intuici, vyslechnu Vaše témata které se týkají péče o sebe, o miminko, rekonvalescenci v šestinedělí, prožitku porodu, komunikaci s rodinou či v partnerství. Pomohu Vám si odpočinout.

Příprava na období po porodu-  60 minut -500 Kč

Připravte se na své šestinedělí předem. Konzultace možná v po telefonu, nebo online hovor. (500Kč/hodina) Domluvení termínu a platba předem na účet. Mám zájem o kontakt

Doprovod k porodu

Předporodní schůzka -Konzultace přání k porodu - 600,- /60 minut
Pohotovost 14 dnů před termínem por odu- 1400,-
Doprovod k porodu 2500,- 

Mobilní masáže

Dopřejte si masáž v pohodlí Vašeho domova. Pokud jste doma z pracovních důvodů nebo s dětmi, přijedu i s lehátkem k Vám domů.
Ceny viz výše + Cestovné 6,50 Kč/ 1Km. Do vzdálenosti 10 km se cestovené nehradí.                  Objednání na tel. 773476924

Komentáře